Programma



Programma

23 t/m 27 augustus 2017

Je treft het programma op chronologische volgorde. Klik op de concertnaam voor meer informatie over het betreffende concert.


23-08-2017

woensdag 23 augustus 20.00 uur, Hanzehof Oosterberg Buitensociëteit Serie ‘Het grote podium’   CELLO8CTET AMSTERDAM MAYA FRIDMAN, cello RUSHAD EGGLESTON,
,

23-08-2017

woensdag 23 augustus 22.30 uur, Koelhuis Serie ‘Nachtsuites’   STEPHAN BRAUN, jazz-cello Improvisatie voor solo-cello Stephan Braun is in Hamburg
,

24-08-2017

donderdag 24 augustus 9.30 uur, Kapel St. Elisabeth Serie ‘Ochtendsuites’   CELLO8CTET AMSTERDAM Johann Sebastian Bach 1685-1750 Ich ruf zu
,

24-08-2017

donderdag 24 augustus 11.00 uur, Dat Bolwerck Serie ‘Masterclasses’   Cellisten van de Cello Academie Zutphen onderzoeken het raakvlak tussen
,

24-08-2017

donderdag 24 augustus 13.30 uur  Musea Zutphen, 15.00 uur  Geelvinck Museum Serie ‘Kleine podia’   Open podium studenten en meesters
,

24-08-2017

donderdag 24 augustus 16.30 uur, Dat Bolwerck Serie ‘Uitzonderlijk binnen klassiek’   ZENITH DUO IRENE KOK, cello TALIA ERDAL, cello
,

24-08-2017

donderdag 24 augustus 20.00 uur, Hanzehof Oosterberg Buitensociëteit Serie ‘Het grote podium’   Op zoek naar het eeuwige: spiritualiteit in
,

24-08-2017

donderdag 24 augustus 22.30 uur, Het Koelhuis Serie ‘Nachtsuites’   KATHARINA GROSS, cello ARNOLD MARINISSEN, slagwerk Componist en slagwerker Arnold
,

25-08-2017

vrijdag 25 augustus 22:30 uur, Het Koelhuis Serie ‘Nachtsuites’   ’Improvisational habits and rabbits’ RUSHAD EGGLESTON Rushad Eggleston is een uniek
,

25-08-2017

vrijdag 25 augustus 9.30 uur, Kapel St. Elisabeth Serie ‘Ochtendsuites’   CELLO BIËNNALE BAND: Timora Rosler, Larissa Groeneveld, Gavriel Lipkind, Jeroen
,

25-08-2017

vrijdag 25 augustus 11.00 uur, Dat Bolwerck Serie ‘Masterclasses’   Muziek, en vooral klank, is kleur. We werken met klankkleuren
,

25-08-2017

vrijdag 25 augustus,  13.30 uur Stedelijk Museum, 15.00 uur Geelvinck Muziek Museum Serie ‘Kleine podia’   Open podium voor studenten
,

25-08-2017

vrijdag 25 augustus 16,30 uur, Dat Bolwerck Serie ‘Uitzonderlijk binnen klassiek’   ‘The Invisible Link’ MAYA FRIDMAN, cello ARTEM BELOGUROV, piano
,

25-08-2017

vrijdag 25 augustus 20.00 uur, Hanzehof Oosterberg Buitensociëteit Serie ‘Het grote podium’   ‘In duistere diepten, reflectie op het eindige’
,

26-08-2017

zaterdag 26 augustus 9.30 uur, Kapel St. Elisabeth Serie ‘Ochtendsuites’   CELLISTEN CELLO ACADEMIE ZUTPHEN JAN OPPELAAR, cello HUA HSUAN LEE,
,

26-08-2017

zaterdag 26 augustus 11.00 uur, Dat Bolwerck Serie ‘Masterclasses’   Cellisten van de Cello Academie Zutphen onderzoeken het raakvlak tussen
,

26-08-2017

zaterdag 26 augustus 14.30 uur, Hanzehof Rabobank Theaterzaal Serie ‘Alle leeftijden’   CELLO8CTET AMSTERDAM & OORKAAN Cellostorm, een muziekvoorstelling voor
,

26-08-2017

zaterdag 26 augustus 16,30 uur, Dat Bolwerck Serie ‘Uitzonderlijk binnen klassiek’   SUSANNE ROSMOLEN – cello De muziek van Songs and
,

26-08-2017

zaterdag 26 augustus 20.00 uur, Hanzehof Oosterberg Buitensociëteit Serie ‘Het grote podium’   LARISSA GROENEVELD, cello TIMORA ROSLER, cello GAVRIEL
,

26-08-2017

zaterdag 26 augustus 22.30 uur, Het Koelhuis Serie ‘Nachtsuites’   MAARTEN VOS, akoestische en elektronische cello Maarten Vos (1987) reeg
,

26-08-2017

zaterdag 26 augustus 22.30 uur, Walburgiskerk Serie ‘Walburgis’   Kaarsenkroonconcert (i.s.m. Stichting Henrick Baderorgel) JEROEN DEN HERDER, cello VOCAAL ENSEMBLE
,

26-08-2017

zaterdag 26 augustus 12.30 uur, St. Walburgiskerk Serie ‘Walburgis’   Marktconcert (in samenwerking met Stichting Henrick Bader Orgel) MARC VAN

27-08-2017

zondag 27 augustus 9.30 uur, Kapel St. Elisabeth Serie ‘Ochtendsuites’   ENSEMBLE GUT FEELINGS: JAN INSINGER FRANK WAKELKAMP, cello en viola
,

27-08-2017

zondag 27 augustus 15.00 uur, Hanzehof Oosterberg Buitensociëteit Serie ‘Het grote podium’   Ode aan de vriendschap Een parade van
,